Firmamız 1989 yılında kurulmuştur. Hazır giyim ürünleri üretimi, pazarlaması ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Irak, İran, Mısır, Libya, Cezayir gibi Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkeleri dahil 45 ülkeye ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Uluslararası arenada moda trendlerini takip eden, alanında söz sahibi ve modaya yön veren bir marka olma hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Cannot Jeans ve Teleferic Jeans Özsekman Tekstil’e ait tescilli markalardır.

MİSYONUMUZ
Hazır giyim sektöründe arge, tasarım, üretim ve pazarlama alanlarını en iyi şekilde birleştirerek ulusal ve uluslararası arenada söz sahibi olmak. Ürün ve hizmetlerimizle insanları daha iyi hissettirmeyi hedeflemekteyiz.

İŞ ETİĞİ KURALLARIMIZ
*Dürüstlük
Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelik değerlerimizdir. Çalışanlarımızla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

*Yasal Sorumluluklarımız
Yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız. Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü gibi kurumlara herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

*Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız
Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

                                                            ÖZSEKMAN TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.